• WITAMY

• Już po raz kolejny Przedszkole i Żłobek Publiczny w Szczepanowie serdecznie zaprasza rodziców i ich pociechy, do wzięcia udziału w Dniach Otwartych 5 i 6 lipca(przedszkole) oraz 11 i 12 lipca (żłobek) od godziny 10.00 do 11.00. Na maluchy czeka wiele atrakcji. W programie nie zabraknie gier i zabaw dla najmłodszych oraz ważnych informacji dla rodziców.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały pod czujnym okiem naszych wspaniałych wychowawczyń małego dziecka. Dzień Otwarty umożliwi Państwu nie tylko poznanie zajęć prowadzonych w naszym żłobku i przedszkolu, ale pozwoli na indywidualny kontakt z personelem. Będziecie mogli Państwo zobaczyć „od kuchni” naszą pracę oraz zapoznać się z topografią naszej placówki. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.Serdecznie zapraszamy.

• DYŻUR WAKACYJNY LIPIEC 2023

• Zgodnie z przepisami oraz Zarządzeniem Burmistrza Środy Śląskiej Nr 148/2023 z 7 czerwca 2023 roku przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący.

W miesiącu lipcu i sierpniu 2023r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez dany miesiąc. Na kolejny miesiac będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola. Zapisy na dyżur wakacyjny trawć będą od 12 do 23 czerwca 2023 r.

W związku z powyższym dyżur wakacyjny w Przedszkolu Publicznym w Szczepanowie  odbędzie się w terminie

od dnia 3 lipca 2023r. do dnia 31 lipca 2023r.