• Gaszyn challenge  w naszym przedszkolu i żłobku

• Pracownicy naszego przedszkola i żłobka oraz dzieci przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Gaszyn Challenge. Dziękujemy za nominację Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Środzie Śląskiej. Zbiórka na rzecz chorego Wojtusia trwająca od kilku miesięcy została rozpropagowana i zakończona sukcesem dzięki strażakowi z Gaszyna. Włączyli się do niej przedstawiciele różnych instytucji i zawodów. Akcja objęła swym zasięgiem Polskę, a nawet przekroczyła granice i nadal trwa. W ten sposób można pomóc również innym potrzebującym pomocy chorym dzieciom.Do Gaszyn Challenge nominowaliśmy: Koło Gospodyń Wiejskich w Szczepanowie, Stowarzyszenie "Mój Szczepanów"oraz Biedronkę w Środzie Śląskiej.

Dziękuję Wszystkim za entuzjazm i udział w zabawie, której celem było wsparcie zbiórki na dzieci z chorobą SMA- "napompowaliśmy" zbiórkę kwotą 160 zł, która została wpłacona na konto funacji Logo Siepomaga

Jesteście świetnym zespołem!